Oszczędzaj z HENSFORT - porady na redukcję kosztów

Wysoka inflacja, niepewność związana z dostawami energii elektrycznej i jej wysokie koszty powodują, że zima 2022 roku zapowiada się na jedną z najtrudniejszych z jaką przyjdzie nam się zmierzyć.  Dlatego ważne jest szukanie oszczędności, a jedną z najlepszych metod redukcji kosztów ogrzewania są energooszczędne okna. Jak dzięki nim obniżyć nasze rachunki? Oto porady HENSFORT.

Przygotuj okna na jesień

Zanim nadejdzie zima, czeka nas jeszcze trzecia pora roku. Każdy marzy o złotej jesieni, ale często przyjdzie nam się zmierzyć z szarością i deszczem. I właśnie wtedy nasze okna będą potrzebować 

Jak przygotować okna na jesień

Pielęgnuj rodzinne ciepło

Okna PVC są niezwykle trwałe i ciepłe, ale nie zapominajmy, że wymagają też pielęgnacji i konserwacji. O tym jak domowymi sposobami o to zadbać przeczytacie w tym tekście:

Skuteczne metody pielęgnacji okien

Rolety – strażnik domowego ciepła

Gdy na zewnątrz panuje chłód i szarość nasz dom powinien być wypełniony ciepłem. Poza energooszczędna stolarką idealnym dopełnieniem dla ciepłego domu są rolety. 

Rolety ciepły strażnik domu

Skorzystaj z dofinansowania

Jeszcze masz czas, by wymienić okna w domu. Energooszczędna stolarka jest jednym z najważniejszych elementów ciepłego domu, na który możesz otrzymać dofinansowanie. Zapoznaj się z programami dofinansowania w Polsce i krajach europejskich. 

Dofinansowanie dla okien i drzwi w Polsce i Europie

Ciepły montaż

Energooszczędność jest kluczowym słowem przy wyborze okien i drzwi do domu. Wybierając stolarkę z określonymi parametrami termoizolacyjnymi musimy mieć pewność, że zostanie ona odpowiednio zamontowana. Jedną z metod stosowanych przez najlepsze ekipy montażowe jest montaż warstwowy, nazywany również ciepłym. Jakie są jego główne zalety?

Ciepły montaż - warstwy ciepła

Poproś o pomoc fachowców

Serwis okien to idealna inwestycja na zimę. Spraw, by twoje okna były na nią przygotowane! 

Serwis HENSFORT

 

Blog
Aktualności
Rzecz Gustu

Skorzystaj z oferty naszego sklepu RZECZ GUSTU i udekoruj swój dom! Sztukateria, farby, dekoracje. Z hasłem HENSFORT uzyskasz 10% zniżki na wszystkie produkty!

rzeczgustu.eu