Projekty unijne

15.04.2022
INFORMACJA O WYNIKACH POSTĘPOWANIA OFERTOWEGO - ZAPYTANIE OFERTOWE nr 11/1.4/POPW dotyczące dostawy środków trwałych w postaci Samochodu z HDS

HENSFORT sp. z o.o.  przedkłada do publicznej wiadomości wyniki postępowania ofertowego na dostawę środków trwałych w postaci Samochodu z HDS w ramach projektu pn. „WZROST KONKURENCYJNOŚCI SPÓŁKI HENSFORT W WYNIKU WDROŻENIA STRATEGII WZORNICZEJ”

Czytaj więcej
31.03.2022
Pytania i odpowiedzi do ZAPYTANIE OFERTOWE NR 11/1.4/POPW dotyczące dostawy środków trwałych w postaci Samochodu z HDS

Szanowni Państwo, w załączeniu przedkładamy pytania od potencjalnych oferentów wraz z naszymi odpowiedziami. 

Czytaj więcej
25.03.2022
ZAPYTANIE OFERTOWE NR 11/1.4/POPW dotyczące dostawy środków trwałych w postaci Samochodu z HDS

HENSFORT sp. z o.o. zaprasza do złożenia oferty na dostawę środków trwałych w postaci w postaci Samochodu z HDS w ramach projektu pn. "WZROST KONKURENCYJNOŚCI SPÓŁKI HENSFORT W WYNIKU WDROŻENIA STRATEGII WZORNICZEJ”

Czytaj więcej
09.03.2022
Projekt "Wzrost konkurencyjności spółki HENSFORT w wyniku wdrożenia strategii wzorniczej"

Informujemy, że HENSFORT sp. z o.o. realizuje projekt pn. " WZROST KONKURENCYJNOŚCI SPÓŁKI HENSFORT W WYNIKU WDROŻENIA STRATEGII WZORNICZEJ” wspófinansowany w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020, osi priorytetowej I Przedsiębiorcza Polska Wschodnia, działanie 1.4 Wzór na konkurencję II etap.

Czytaj więcej
08.03.2022
INFORMACJA O WYNIKACH POSTĘPOWANIA OFERTOWEGO - ZAPYTANIE OFERTOWE nr 10/1.4/POPW dotyczące dostawy środków trwałych w postaci Przyssawki do szklenia (podciśnieniowy podnośnik do szkła)

HENSFORT sp. z o.o.  przedkłada do publicznej wiadomości wyniki postępowania ofertowego na dostawę środków trwałych w postaci Przyssawki do szklenia (podciśnieniowy podnośnik do szkła), 1 szt w ramach projektu pn. „WZROST KONKURENCYJNOŚCI SPÓŁKI HENSFORT W WYNIKU WDROŻENIA STRATEGII WZORNICZEJ”

Czytaj więcej
08.03.2022
INFORMACJA O WYNIKACH POSTĘPOWANIA OFERTOWEGO - ZAPYTANIE OFERTOWE nr 9/1.4/POPW dotyczące dostawy środków trwałych w postaci Samochodu z HDS

HENSFORT sp. z o.o.  informuje, iż w odpowiedzi na zapytanie ofertowe nie wpłynęła żadna oferta.

Czytaj więcej
22.02.2022
INFORMACJA O WYNIKACH POSTĘPOWANIA OFERTOWEGO - ZAPYTANIE OFERTOWE NR 8/1.4/POPW dotyczące realizacji usług związanych z zakupem oprogramowania konfiguratora i modernizacją strony www

HENSFORT sp. z o.o.  przedkłada do publicznej wiadomości wyniki postępowania ofertowego na realizację usług związanych z zakupem oprogramowania konfiguratora i modernizacją strony www w ramach projektu pn. „WZROST KONKURENCYJNOŚCI SPÓŁKI HENSFORT W WYNIKU WDROŻENIA STRATEGII WZORNICZEJ”

Czytaj więcej
Rzecz Gustu

Skorzystaj z oferty naszego sklepu RZECZ GUSTU i udekoruj swój dom! Sztukateria, farby, dekoracje. Z hasłem HENSFORT uzyskasz 10% zniżki na wszystkie produkty!

rzeczgustu.eu