Okna HENSFORT dostarczone do Lwowa

Przemyski producent okien, drzwi i fasad firma HENSFORT bezkosztowo wyprodukował i dostarczył do Lwowa okna i drzwi dla budynku mieszkalnego, w którym zamieszkają rodziny ofiar poległych podczas wojny.

HENSFORT pomaga Ukrainie.

Lwów jest obecnie ukraińskim centrum pomocy dla uchodźców oraz ofiar wojny. Tysiące osób pozbawionych jest własnych domów i mieszkań, dlatego tak ważna jest rewitalizacja i budowa nowych budynków, które mogą służyć jako schronienie i dom. W tym przypadku zrewitalizowany zostanie 7 piętrowy blok we Lwowie, do którego dostarczono i zamontowano produkty HENSFORT. Po rozmowach z lokalnymi władzami i widząc zapotrzebowanie firma HENSFORT zobowiązała się do dalszej pomocy i gotowości do wyprodukowania i dostarczenia swych produktów do najpilniejszych inwestycji miejskich.

W 2021 roku HENSFORT uczestniczył w targach Bude Expo we Lwowie. Zapamiętaliśmy te targi jako niezwykłą okazję do spotkania z potencjalnymi ukraińskimi partnerami. Nikt wtedy nie przewidział, że sytuacja zmieni się tak diametralnie i będziemy we Lwowie spotykać się w wojennych warunkach. Mogę jednak zapewnić, że zarówno w czasie wojny jak i pokoju Ukraina może liczyć na HENSFORT - mówi Paweł Rząsa Marketing Manager w HENSFORT.

Blog
Aktualności
Rzecz Gustu

Skorzystaj z oferty naszego sklepu RZECZ GUSTU i udekoruj swój dom! Sztukateria, farby, dekoracje. Z hasłem HENSFORT uzyskasz 10% zniżki na wszystkie produkty!

rzeczgustu.eu