HENSFORT uhonorowany podczas gali 30-lecia Deceuninck w Polsce

W dniach 10-11 maja w Arche Cukrowni Żnin odbyła się jubileuszowa gala 30-lecia obecności w Polsce firmy Deceuninck, Podczas uroczystości trzykrotnie uhonorowana została firma HENSFORT – lider sprzedaży profili Deceuninck w Polsce. 

Założona w 1937 r., z siedzibą w Hooglede-Gits, Grupa Deceuninck działa w ponad 90 krajach i posiada spółki zależne w całej Europie, Ameryce Północnej i Azji, w tym w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Rosji i Turcji. Od 30 lat buduje swoją pozycję w Polsce, a liderem sprzedaży produktów jest firma HENSFORT. 

Od początku 2023 roku firma HENSFORT wprowadziła do swojej oferty produktowej nowe systemy okien i drzwi oparte na profilach Deceuninck. Wyjątkowe parametry użytkowe oraz nowoczesny design powodują, że systemy HENSFORT to przełom w stylistyce okien PVC na rynku. Smukły, wyrazisty kształt, doskonałe parametry cieplne i akustyczne oraz ochrona przeciwwłamaniowa tworzą łącznie idealną serię produktów. 

Dzięki dostosowaniu oferty do potrzeb klientów w całej Europie oraz USA HENSFORT jest od lat zaufanym partnerem firmy Deceuninck w Polsce. I właśnie w tej kategorii Prezes Zarządu HENSFORT odebrał pierwszy z trzech dyplomów podczas gali. 

 

Gratuluję firmie Deceuninck jubileuszu 30-lecia obecności w Polsce. Z wielką nadzieją i optymizmem patrzę na nasze kolejne wspólne przedsięwzięcia. Deceuninck podobnie jak HENSFORT znany jest z innowacyjności - cały czas rozwijamy technologię przez co nasze produkty cechuje innowacyjność, jakość i nieustanny rozwój i dzięki temu wspólnie budujemy nasz rynkowy sukces. Firmie Deceuninck życzę kolejnych lat sukcesów i wzrostów sprzedaży – podsumowuje Andrzej Pichur, Prezes Zarządu firmy HENSFORT.

Firma HENSFORT została ponadto uhonorowana dyplomami za największą sprzedaż systemów na rynku włoskim oraz za największą sprzedaż systemu Elegant – sztandarowego produktu Deceunincka.

 

Blog
Aktualności
Rzecz Gustu

Skorzystaj z oferty naszego sklepu RZECZ GUSTU i udekoruj swój dom! Sztukateria, farby, dekoracje. Z hasłem HENSFORT uzyskasz 10% zniżki na wszystkie produkty!

rzeczgustu.eu