HENSFORT prezentuje nową serię okien i drzwi

Od początku stycznia 2023 roku firma HENSFORT wprowadza do swojej oferty produktowej nowe systemy okien i drzwi. Kolekcja HENSFORT to zmiana w ofercie i przystosowanie jej do współczesnych wymagań rynkowych i wiąże się z wycofaniem ze stałej oferty dotychczasowych produktów opartych na systemach  Arcade i Efforte dostarczanych przez firmę Deceuninck oraz zmianę w systemach Kömmerling

 

Wyjątkowe parametry użytkowe oraz nowoczesny design powodują, że systemy HENSFORT to przełom w stylistyce okien PVC na rynku. Smukły, wyrazisty kształt, doskonałe parametry cieplne i akustyczne oraz ochrona przeciwwłamaniowa tworzą łącznie idealną serię produktów. 

 

 

Odpowiadając na trendy architektoniczne i zapotrzebowania rynku konieczna była systemowa zmiana w ofercie produktowej. Pomimo, że 2022 rok skończyliśmy z rekordowymi wynikami sprzedażowymi to wciąż stawiamy na nieustanny rozwój i ulepszanie produktów. Wdrożenie serii HENSFORT standaryzuje proces produkcji i tworzy nowoczesną platformę sprzedażową opartą o ten unikalny system – tłumaczy Andrzej Mazur Dyrektor Handlowy HENSFORT.

 

Producent postanowił również ustandaryzować nazewnictwo swoich produktów i nadać nowe nazwy dla produktów z aktualnej oferty. 

Koncepcja ujednolicania nazewnictwa i identyfikacji graficznej  ma uzasadnienie w strategii i polityce marki HENSFORT określonej w połowie 2022 roku. Po wprowadzeniu konceptu wizualnego przyszła pora na nowe nazewnictwo dla linii produktów PVC. Zdecydowaliśmy się na użycie przedrostka HENS nawiązującego do członu nazwy naszej marki oraz dodawaniu do niego krótkich słów, które rozpoznawalne i wymawiane są na całym świecie. W ten sposób powstały systemy takie jak HENSWIN, HENSVIEW czy HENSPERFECT – mówi Paweł Rząsa , Marketing Manager w HENSFORT

Nowa linia produktów HENSFORT obejmuje 20 systemów, w tym okna, drzwi, systemy przesuwne oraz profile renowacyjne. 

Decydując się na nowe nazwy kierowaliśmy  się chęcią budowania skojarzeń u odbiorców. Chcemy, by produkty HENSFORT były jeszcze bardziej rozpoznawalne, a nowe nazewnictwo daje nam  podstawy do optymistycznego podejścia w realizacji tych zamierzeń. Dodatkowym atutem jest partnerstwo z tak renomowanymi dostawcami profili jak Deceuninck oraz Kömmerling, z którymi możemy decydować się na taki krok - kończy Rząsa.

Nowa seria HENSFORT:

 

OKNA (Profil Deceuninck)

HENSWIN

HENSVIEW

HENSVISTA

HENSPERFECT

HENSPERFECT Aluclip

Okna (Profil Kömmerling)

HENSPROline 76AD

HENSPROline 76MD

HENSPROline  88MD

Profile renowacyjne (Profil Deceuninck)

HENSRENO 40 

HENSRENO 65

Systemy holenderskie (Profil Deceuninck)

HENS NL 115

HENS NL 115 z przylgą

Drzwi (Profil Deceuninck)

HENSEFFECT door

HENSACCESS door

HENSTECNOCOR

HENS HST

Drzwi (Profil Kömmerling)

HENSECO door

HENSFORTE door 

HENSMOTION

HENSPROslide

 

Blog
Aktualności
Rzecz Gustu

Skorzystaj z oferty naszego sklepu RZECZ GUSTU i udekoruj swój dom! Sztukateria, farby, dekoracje. Z hasłem HENSFORT uzyskasz 10% zniżki na wszystkie produkty!

rzeczgustu.eu