HENSFORT uczestnikiem Regatta Businnes Poland 2022

W dniach 3-10 września odbędzie się XV edycja mistrzostw polski branży budowlanej w żeglarstwie morskim – Regatta Businnes Poland. W tym roku uczestnicy będą rywalizować na na chorwackich wodach rozpoczynając w marinie Jezera. Wśród prawie 40 jednostek biorących udział w wydarzeniu do rywalizacji o zwycięstwo przystąpi załoga HENSFORT.

 

Regatta Business Poland to największe polskie regaty morskie, które odbywają się poza granicami kraju. Z roku na rok gromadzą one coraz większą rzeszę miłośników żeglarstwa, a tegoroczna edycja osiągnie rekordową liczbę ponad 300 uczestników.

Po raz trzeci w historii regat swą załogę wystawi europejski producent okien, drzwi i fasad - firma HENSFORT. 

Do udziału w regatach podchodzimy bardzo poważnie, nie tylko pod względem sportowym, ale również wizerunkowym. Regaty  utrwalają pozytywny obraz branży budowlanej, która rywalizuję ze sobą w duchu fair play nie tylko na morzu, ale również w codziennym biznesie. Wyrażam słowa uznania dla organizatorów za stworzenie tak znakomitej atmosfery wokół tych prestiżowych zawodów - mówi Andrzej Pichur, Prezes Zarządu HENSFORT.

W tegorocznych regatach załogę HENSFORT reprezentować będą: Andrzej Pichur, Julian Pichur, Marzena Biesiadecka, Piotr Sroka, Zenon Wagiła, Katarzyna Wędkowska, Maciej Wędkowski oraz Leszek Ulewicz.

 

 

Zdjęcie nagłówkowe oraz wykorzystane w filmie wykonane zostało przez Pana Gwidona Liberę.

Blog
Aktualności
Rzecz Gustu

Skorzystaj z oferty naszego sklepu RZECZ GUSTU i udekoruj swój dom! Sztukateria, farby, dekoracje. Z hasłem HENSFORT uzyskasz 10% zniżki na wszystkie produkty!

rzeczgustu.eu