Zalety zakupu kompletu stolarki u jednego producenta

Inwestycja w dom to jedna z najważniejszych życiowych decyzji. Jednym z jej kluczowych elementów jest zakup stolarki. Okna, drzwi, systemy przesuwne mają na lata tworzyć rodzinne ciepło i nowoczesny charakter domu. Czy kupować je osobno, czy może warto dokonać zakupu kompletu stolarki u jednego producenta?

 

Wybór i design 

Bardzo ważnym aspektem przy budowie domu jest jego projekt i odpowiednie wykonanie założeń architekta. Współcześni architekci i inwestorzy stawiają na kreatywne rozwiązania, balansują pomiędzy różnymi stylami i oczekują wysokiej jakości produktów. Producenci materiałów budowlanych stale muszą dotrzymywać im kroku. Dlatego dobrze postawić na producenta, który wszystkie swoje produkty tworzy w oparciu o najlepsze trendy architektoniczne, a jego oferowane produkty mają spójny charakter.

 

Okna

Modzie na naturalność ulegają także okna – dziś ogromną popularnością cieszą się okleiny drewnopodobne w różnorodnych odcieniach (począwszy od delikatnie orzechowych, na mahoniowych kończąc), które zachwycają subtelnym, nieco rustykalnym wyglądem i dodają wnętrzom przytulności. Co więcej możemy wybrać okna dwukolorowe, które nie zaburzają kompozycji pomiędzy wnętrzem a fasadą domu. Kolejnym elementem, który zaraz po oknach przyjdzie nam wybrać są:

 

 

Drzwi 

Wybierając idealne drzwi do domu kieruj się swoim gustem i upodobaniami. Kolor drzwi i wzór wypełnienia mają odzwierciedlać charakter domu i pasować do elewacji oraz pozostałej stolarki. Najlepsi producenci drzwi oferują produkty, które nie tylko zaspokoją Twoje estetyczne wymagania, ale pozwolą skomponować je dokładnie tak jak chcesz. Co więcej do koloru możesz wybrać idealne wypełnienia, wystarczy użyć swojej wyobraźni, a otrzymasz produkt dokładnie taki jak sobie wymarzysz. Idealnym uzupełnieniem dla okien i drzwi będzie szklana ściana zapewniającą odpowiednią ilość naturalnego światła. 

 

HST 

 

Duże przesuwne drzwi tarasowe, często zastępujące całą ścianę są odpowiedzią na potrzeby projektantów kierujących się stylowym designem oraz chęcią zapewnienia dużej ilości naturalnego światła i kontaktu z naturą. System drzwi przesuwnych HST, który z czasem stał się najbardziej funkcjonalnym i bezpiecznym , łącznikiem pomiędzy ogrodem a domem jest dzisiaj jedną z pierwszych potrzeb komunikowanych przez inwestorów indywidualnych. 

 

Nie da się zatem ukryć, że wybór stolarki to skomplikowany i wymagający czasu proces. Dlatego rekomendujemy zaufanie producentom, którzy znani są z tworzenia energooszczędnych okien i drzwi oraz zakupienie u nich kompletu stolarki. Dzięki temu stworzymy spójnie wyglądający budynek, zaoszczędzimy czas i zagwarantujemy sobie pomoc serwisową dla wszystkich elementów domu.  

 

Przed zakupem zapoznaj się z produktami, którymi dysponuje producent i skonsultuj się z wykwalifikowanymi konsultantami, którzy doradzą przy doborze kompletu stolarki do Twojego domu!

Blog
Aktualności
Rzecz Gustu

Skorzystaj z oferty naszego sklepu RZECZ GUSTU i udekoruj swój dom! Sztukateria, farby, dekoracje. Z hasłem HENSFORT uzyskasz 10% zniżki na wszystkie produkty!

rzeczgustu.eu