Jak wybrać drzwi wejściowe do domu?

Aranżacja wymarzonego domu najczęściej kojarzona była z jego wnętrzami. Kolor ścian, meble czy dekoracje stanowiły elementy, które jeszcze do niedawna budziły największe emocje. Zaczyna to się jednak zmieniać, a inwestorzy i projektanci równie dużą uwagę przywiązują  do estetyki elewacji, okien, oraz do wyglądu tego, co jest wizytówką naszego domu, czyli do drzwi, Jak zatem wybrać te najlepsze?

PVC czy aluminium?

Wybór, nad którym już na samym początku trzeba się zastanowić tworząc swój wymarzony dom. Drzwi wykonane z PVC są praktyczne, trwałe, łatwe do utrzymania w czystości, energooszczędne, a przy tym bardzo atrakcyjne cenowo. Natomiast aluminium to elegancja, dowolność wykończenia i możliwość zaprojektowania wielkogabarytowych i nietypowych kształtów, bez utraty wytrzymałości i walorów termoizolacyjnych. Wybór materiału to decyzja na lata, więc jeśli masz wątpliwości i pytania skonsultuj się z wykwalifikowanymi sprzedawcami, którzy doradzą z jakiego materiału drzwi będą optymalne dla Twojego domu.

Design i wybór

Wybierając idealne drzwi do domu kieruj się swoim gustem i upodobaniami. Kolor drzwi i wzór wypełnienia mają odzwierciedlać charakter domu i pasować do elewacji oraz pozostałej stolarki np. okien, fasady, bramy garażowej. Najlepsi producenci drzwi oferują produkty, które nie tylko zaspokoją Twoje estetyczne wymagania, ale pozwolą skomponować je dokładnie tak jak chcesz. Ciemny kolor, wyrazisty czerwony, a może modne drewnopodobne drzwi na wzór skandynawski?  Teraz wszystko jest możliwe! Co więcej do koloru możesz wybrać idealne wypełnienia, wystarczy użyć swojej wyobraźni, a otrzymasz produkt dokładnie taki jak sobie wymarzysz. 

Komfort i elegancja

Wybierz najwygodniejszy sposób zamykania i otwierania drzwi. Eleganckie i praktyczne klamki, gustowne i wykonane ze stali nierdzewnej pochwyty, które dodatkowo możesz wyposażyć w czytnik linii papilarnych , czy przycisk wandaloodporny. A może cenisz sobie automatyczną wygodę i chcesz otwierać swoje drzwi smartfonem? Nowoczesne drzwi wyposażone w automatyczną zasuwnicę to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy tworzą stylowy dom XXI wieku. 

Dowiedz się gdzie możesz kupić, eleganckie, nowoczesne i bezpieczne drzwi wejściowe. 

Blog
Aktualności
Rzecz Gustu

Skorzystaj z oferty naszego sklepu RZECZ GUSTU i udekoruj swój dom! Sztukateria, farby, dekoracje. Z hasłem HENSFORT uzyskasz 10% zniżki na wszystkie produkty!

rzeczgustu.eu