HENSFORT Elegant - nowoczesny design, nieustanna jakość.

Współcześni projektanci starają się zapewnić mieszkańcom domów przestrzeń i dostęp do naturalnego światła słonecznego, ale też korzystając z możliwości jakich dostarczają producenci materiałów budowlanych, wzbogacają swoje projekty o atrakcyjne wizualnie elementy.  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom architektów i klientów końcowych firma HENSFORT we współpracy z firmą Deceuninck opracowała nowy system okien PVC, które dokonują swoistej rewolucji w stylistyce okien, a przez to domów. Przed Państwem HENSFORT Elegant!

 

Współcześni architekci i inwestorzy stawiają na kreatywne rozwiązania, balansują pomiędzy różnymi stylami i oczekują wysokiej jakości produktów. Producenci materiałów budowlanych stale muszą dotrzymywać im kroku. Stworzony przez firmę Deceuninck  system Elegant stanowi nową generację systemów PVC i jest doskonałą odpowiedzią na potrzeby współczesnego rynku.

 

Jakość 

 

Profile okienne muszą łączyć w sobie zarówno wysoką  jakość, praktyczność, wytrzymałość, świetne parametry techniczne, jak i ciekawy wygląd oraz niepowtarzalny design. Doskonałą hybrydą wszystkich wymienionych właściwości jest system okien PVC HENSFORT Elegant. Profile okienne Elegant mają bardzo dobre właściwości izolacyjne – sześciokomorowy profil osiąga wartość Uf na poziomie 0,93 W/(m²K). System przy głębokości zabudowy ramy równej 76 mm oraz skrzydeł 80 (dla profilu niezlicowanego) i 92 mm (dla wersji zlicowanej), daje możliwość zastosowania bardzo grubych pakietów szybowych – do 70 mm, co dodatkowo zwiększa wartości izolacji termicznej i akustycznej. Co ważne, Elegant gwarantuje realizację bardzo stabilnych konstrukcji okiennych o dużych wymiarach, dzięki czemu bez problemu można wykorzystać pełną wysokość pomieszczeń, zapewniając doświetlenie wnętrz światłem naturalnym.

 

Nowoczesny design

HENSFORT Elegant  to jeden z najsmuklejszych dostępnych na rynku profili PVC, a jego bezspornym atutem jest ciekawy i minimalistyczny design. Kolekcja Elegant była nagradzana w prestiżowych konkursach wzorniczych m.in. nagrodą RedDot, German Design Award i TopBuilder. Elegant to system okienny PVC, będący wizualną alternatywą lub uzupełnieniem dla okien na bazie systemów aluminiowych, a szeroki wybór kolorów profili pozwala na idealne dopasowanie okna do stylu i charakteru budynku.

 

Minimalistyczna geometria

 

Znakiem rozpoznawczym kolekcji Elegant od Deceuninck jest subtelny minimalizm i nowoczesny wygląd. Prosty, niezlicowany profil Elegant Infinity cechuje się wąską przylgą, a także unikalnymi w systemach okiennych PVC prostokątnymi listwami przyszybowymi, które doskonale wpisują się w surowe, minimalistyczne realizacje. Stonowane, świetnie uzupełniające się barwy oparte na metalicznym trendzie przedstawiają minimalizm w najlepszym wydaniu, a szeroki wybór kolorów pozwala na idealne dopasowanie okien do projektowanej fasady.

 

żródło: materiały prasowe Deceuninck. 

Blog
Aktualności
Rzecz Gustu

Skorzystaj z oferty naszego sklepu RZECZ GUSTU i udekoruj swój dom! Sztukateria, farby, dekoracje. Z hasłem HENSFORT uzyskasz 10% zniżki na wszystkie produkty!

rzeczgustu.eu