System profili okiennych Elegant nagradzany przez ekspertów

Jak co roku firmy z branży stolarki okienno-drzwiowej prezentują swoje nowe produkty oraz ich wartości termoizolacyjne, bezpieczeństwo oraz design. Obiektywna ich ocena może pochodzić jednak tylko ze środowisk eksperckich, które pomagają architektom, budowlańcom oraz klientom końcowym zweryfikować rzeczywiste walory produktów. Jedną z takich form są konkursy i wyróżnienia branży budowlanej, w których nowy system profili okiennych Deceuninck Elegant został trzykrotnie uhonorowany. 

 

INNOWACYJNOŚĆ

Profil Elegante charakteryzuje się wysokimi wartościami termoizolacyjnymi oraz smukłym i wyrazistym designem, który zrewolucjonizował rynek stolarki PVC. System profili stworzony przez firmę Deceuninck spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem wśród inwestorów i architektów, a jego walory docenili eksperci z rynku stolarki okienno-drzwiowej oraz uznane magazyny branżowe.
21 marca podczas gali miesięcznika „Builder”, za innowacyjną technologię firma Deceuninck otrzymała statuetkę TOP BUILDER 2019. 

Innowacyjność jest jednym z filarów naszej misji. Naturalnym jest więc, że towarzyszy nam w procesie projektowania i tworzenia nowych rozwiązań. Cieszymy się, że właśnie w kategorii „Innowacja Roku” system profili Elegant otrzymał wyróżnienie TOP Builder 2019 – " - powiedział Grzegorz Federowicz, Dyrektor Sprzedaży Deceuninck Polska.

Blisko 140 przedstawicieli branży w dniach 21-22 lutego uczestniczyło w 24 Konwencie Stolarki VIP. Na liście laureatów IV edycji programu Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki 2019 znalazła się  marka Deceuninck, która została odznaczona statuetką za system profili okiennych Elegant. Organizatorzy konkursu, podkreślili, że nagrody wręczane są tylko tym, którzy najlepiej odpowiadają na rynkowe wyzwania i wskazują odpowiedni kierunek rozwoju branży dla pozostałych firm. 

Czujemy dumę i motywację, aby pracować nad kolejnymi usprawnieniami, które będą docenione nie tylko przez kapituły konkursowe, ale przede wszystkim przez naszych klientów – zapewnia Grzegorz Fedorowicz. 

DESIGN I JAKOŚĆ 


Red Dot Award to prestiżowe wyróżnienie przyznawane od 1954 roku, uważane jest za jedną z najważniejszych europejskich nagród projektowych. Podczas tegorocznej edycji  organizatorzy konkursu wyselekcjonowali produkty, które definiują nowoczesność i design w budownictwie. Profil ELEEGANTE został uhonorowany pierwszym miejscem w kategorii Product Design. Deceuninck opracował najsmuklejszy profil PVC na rynku (tylko 9 mm przylgi), przez co stał się pionierem w synergii wzornictwa i wysokiej jakości parametrów technicznych.

W wersji zlicowanej system ten stanowi wizualną alternatywę dla okien aluminiowych, zachowując wszelkie zalety okna PVC, na co zwracali szczególną uwagę Klienci odwiedzający nasze stoisko podczas oficjalnej premiery HENSFORT Elegant na targach MADE Expo 2019 w Mediolanie. Sukcesy naszego strategicznego partnera są w pełni uzasadnione  – komentuje Paweł Zatorski, Dyrektor Handlowy w HENSFORT Sp. z o.o.

Już wkrótce ELEGANT dołączy do stałej oferty HENSFORT.

Blog
Aktualności
Rzecz Gustu

Skorzystaj z oferty naszego sklepu RZECZ GUSTU i udekoruj swój dom! Sztukateria, farby, dekoracje. Z hasłem HENSFORT uzyskasz 10% zniżki na wszystkie produkty!

rzeczgustu.eu