HENSFORT po raz piąty Diamentem Forbesa!

Już po raz siedemnasty miesięcznik Forbes sporządził zestawienie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. W 2023 roku HENSFORT otrzymał tytuł "Diamentu Forbesa".

"Diamenty Forbesa" organizowane przez miesięcznik Forbes są doskonałym wyznacznikiem najlepszych polskich marek i firm. Ranking powstał we współpracy z Dun & Bradstreet - globalnym dostawcą danych i analiz. Podzielony jest na trzy kategorie, w zależności od obrotów w ostatnim roku obrotowym: firmy małe (obroty od 5 do 50 mln zł), firmy średnie (obroty od 50 do 250 mln zł), firmy duże (obroty powyżej 250 mln zł).

HENSFORT jest jednym z czołowych polskich producentów okien i fasad z PVC i aluminium. Nasze produkty charakteryzują się wysoką izolacyjnością termiczną i najwyższą jakością. Sprzedawane są nie tylko w Polsce, ale także we Francji, Włoszech, Wielkiej Brytanii, Czechach, Holandii, a nawet na rynku amerykańskim. HENSFORT przywiązuje również dużą wagę do różnorodności produkowanych wyrobów i uzupełnia swoją ofertę o panele drzwiowe, rolety i żaluzje zewnętrzne.

Inwestowanie w najnowocześniejsze technologie i maszyny produkcyjne, aktywne wprowadzanie nowych produktów, rozwój europejskiego pionu handlowego oraz ambitne projekty w segmencie inwestycyjnym są wpisane w nasz długofalowy plan rozwoju. Przyznanie nam Diamentu Forbesa po raz piąty z rzędu jest bardzo miłym dodatkiem do pracy całego naszego zespołu, który w zeszłym i obecnym roku musiał zmagać się z wieloma przeciwnościami. Wprowadzone zmiany i konsekwentne wzrosty sprzedażowe są potwierdzeniem dla słuszności realizowanej przez nas strategii – mówi Andrzej Pichur, Prezes Zarządu HENSFORT

Blog
Aktualności
Rzecz Gustu

Skorzystaj z oferty naszego sklepu RZECZ GUSTU i udekoruj swój dom! Sztukateria, farby, dekoracje. Z hasłem HENSFORT uzyskasz 10% zniżki na wszystkie produkty!

rzeczgustu.eu