HENSFORT po raz piąty Diamentem Forbesa!

Już po raz siedemnasty miesięcznik Forbes opracował zestawienie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. W edycji 2023 roku , po raz piąty z rzędu prestiżowym wyróżnieniem Diamentu Forbesa nagrodzona została firma HENSFORT.

Organizowane przez miesięcznik Forbes „Diamenty Forbesa” to doskonały wskaźnik i wyróżnik umożliwiający zestawienie topowych polskich marek kształtujących polską gospodarkę. Powstały przy współpracy z firmą Dun & Bradstreet -  globalnym dostawcą danych i analiz, ranking  podzielony jest na trzy kategorie według przychodów ze sprzedaży w ostatnim roku obrachunkowym: firmy małe (przychody 5–50 milionów złotych), firmy średnie (przychody od 50 do 250 milionów złotych), firmy duże (przychody powyżej 250 mln zł). Po raz piąty z rzędu Diamentem Forbesa uhonorowana została firma HENSFORT.

 

Diamentowy HENSFORT

HENSFORT jest jednym z wiodących polskich producentów okien PVC i okien aluminiowych i fasad. Produkty firmy wyróżniające się wysoką izolacyjnością cieplną cenione są nie tylko w Polsce, ale także w  Francji, Włoszech, Wlk. Brytanii, Czechach, Holandii, a w ostatnim czasie firma zintensyfikowała swoją obecność na rynku amerykańskim. Producent mocno też podkreśla różnorodność tworzonych produktów, dodając do swojej kolekcji m.in. designerską kolekcję wypełnień drzwiowych czy nowoczesnych rolet.

Inwestowanie w najnowocześniejsze technologie i maszyny produkcyjne, aktywne wprowadzanie nowych produktów, rozwój europejskiego pionu handlowego oraz ambitne projekty w segmencie inwestycyjnym są wpisane w nasz długofalowy plan rozwoju. Przyznanie nam Diamentu Forbesa po raz piąty z rzędu jest bardzo miłym dodatkiem do pracy całego naszego zespołu, który w zeszłym i obecnym roku musiał zmagać się z wieloma przeciwnościami. Wprowadzone zmiany i konsekwentne wzrosty sprzedażowe są potwierdzeniem dla słuszności realizowanej przez nas strategii – mówi Andrzej Pichur, Prezes Zarządu HENSFORT

Blog
Aktualności
Rzecz Gustu

Skorzystaj z oferty naszego sklepu RZECZ GUSTU i udekoruj swój dom! Sztukateria, farby, dekoracje. Z hasłem HENSFORT uzyskasz 10% zniżki na wszystkie produkty!

rzeczgustu.eu