HENSFORT i fundacja Seana Penna we wspólnej inwestycji dla Ukrainy.

Od grudnia wraz z fundacją CORE (Community Organized Relief Effort) , Ssangyong Engineering & Construction Co. Ltd. oraz lokalnymi firmami bierzemy udział w modernizacji starej hali sportowej w Przemyślu, a jej celem jest otworzenie nowoczesnego hotelu, w którym będą mogły zamieszkać matki oraz dzieci z Ukrainy. Ze swojej strony dostarczamy aluminiowe oraz plastikowe systemy okien PVC i aluminium. 

W lutym plac budowy wizytował założyciel fundacji - amerykański aktor, laureat Oscara Sean Penn od początku aktywnie włączył się w pomoc Ukrainie, a widząc jak wielką rolę w tej pomocy spełnia Przemyśl, postanowił zebrać fundusze na remont lokalu. 

Jako firma od początku aktywnie włączyliśmy się w pomoc mieszkańcom Ukrainy, Bliskość granicy sprawiła, że to Przemyśl był pierwszym miastem, w którym uciekający przed wojną ludzie szukali pomocy. Wsparcie dla Ukrainy od Seana Penna było bardzo widoczne i efektywne, dlatego gdy usłyszeliśmy o takiej inicjatywie to niemal od razu podjęliśmy decyzję, że chcemy w niej uczestniczyć - informuje Paweł Rząsa Marketing Manager w HENSFORT.

 

Zdjęcie z Seanem Pennem wykonane przez Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji 

Blog
Aktualności
Rzecz Gustu

Skorzystaj z oferty naszego sklepu RZECZ GUSTU i udekoruj swój dom! Sztukateria, farby, dekoracje. Z hasłem HENSFORT uzyskasz 10% zniżki na wszystkie produkty!

rzeczgustu.eu