HENSFORT z brytyjskim certyfikatem PAS 24

Z wielką satysfakcją możemy ogłosić, że firma HENSFORT po kompleksowych testach otrzymała certyfikat PAS24, dotyczący podwyższonych wymogów bezpieczeństwa dla drzwi i okien w Wielkiej Brytanii.

PAS 24 jest standardem bezpieczeństwa, który może być nadany firmie tylko po tym, jak produkt został poddany szczegółowym testom i oceniony pod kątem wysokiego poziomu bezpieczeństwa. PAS 24, opracowany w celu sprawdzenia, czy okna i drzwi są w stanie wytrzymać metody włamania stosowane przez intruzów, może być uzyskany tylko po poddaniu produktu rygorystycznym badaniom pod kątem wysokich standardów bezpieczeństwa. Produkty aluminiowe i PVC firmy HENSFORT posiadają zatem dowód na to, że są w stanie wytrzymać określone metody włamania stosowane przez włamywaczy w Wielkiej Brytanii.

Badania przeprowadzone przez UL Testing udowodniły również, że produkty HENSFORT z aluminium i PVC są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne otrzymując certyfikat rocznego audytu "Performance of windows and doors classification and guidance for weather tightness."

 

 

Blog
Aktualności
Rzecz Gustu

Skorzystaj z oferty naszego sklepu RZECZ GUSTU i udekoruj swój dom! Sztukateria, farby, dekoracje. Z hasłem HENSFORT uzyskasz 10% zniżki na wszystkie produkty!

rzeczgustu.eu