Specjalista ds. gospodarki magazynowe i zaopatrzenia

HENSFORT - wiodący producent energooszczędnych okien, którego marka obecna jest już w 17 krajach, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby do pracy na stanowisku: Specjalista ds. gospodarki magazynowej i zaopatrzenia

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie dostaw towaru;
  • planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej;
  • rozkładanie towaru;
  • przygotowywanie zamówień;
  • sprawdzanie zgodności przygotowanych do wysyłki towarów;
  • czynności związane z wysyłką towaru;
  • załadunek zamówień do aut dostawczych;
  • obsługa urządzeń magazynowych - m.in. wózka widłowego;
  • sprawdzanie stanów magazynowych;
  • współpraca z innymi działami firmy, np. z działem sprzedaży, działem logistycznym czy działem zaopatrzenia;
  • wspieranie pracy innych magazynierów – pomoc przy rozładunku i/lub załadunku towaru, konsultowanie dostaw i działań logistycznych.

Oczekujemy:

  • wykształcenie min. średnie;
  • doświadczenie w pracy magazynowej;
  • umiejętności negocjacyjne;
  • łatwość nawiązywania kontaktów;
  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel);
  • prawo jazdy kat. B;

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • stabilne zatrudnienie na podstawie preferowanych warunków umowy.
  • dobrą atmosferę w pracy
  • dodatkowe szkolenia

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać na adres : praca@hensfort.pl

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z
dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)".

Blog
Aktualności
Rzecz Gustu

Skorzystaj z oferty naszego sklepu RZECZ GUSTU i udekoruj swój dom! Sztukateria, farby, dekoracje. Z hasłem HENSFORT uzyskasz 10% zniżki na wszystkie produkty!

rzeczgustu.eu