ROLETY I OSŁONY

Strzegą prywatności.

Niemałą część swojego życia spędzamy w domu. Dlatego powinniśmy się czuć bezpiecznie, swobodnie i komfortowo.

Chronią i chłodzą

Wiele osób decyduje się na montowanie rolet zewnętrznych. Takie rozwiązanie daje nie tylko możliwość schronienie się przed wzrokiem sąsiadów, ale też ochronę przed włamaniem. Rolety osłaniają także wnętrze przed nadmiernym światłem słonecznym. W gorące dni pozwalają obniżyć temperaturę o 10 st. C. Z kolei zimą stanowią szczelną barierę dla chłodnego powietrza, a tym samym pozwalają zaoszczędzić na rachunkach za ogrzewanie.

Rolety to też doskonała ochrona przed hałasem. Prawidłowo zamontowane rolety zewnętrzne obniżają jego poziom o 6 – 12 decybeli.

Standardowe

Rolety standardowe zewnętrzne to uniwersalny design i najczęściej wybierany model. Rolety takie mogą być montowane do budynku znajdującego się na etapie budowy jak i po jej zakończeniu. Nie ingerują ani w konstrukcję ani w montaż okna.

Kaseta, pancerz i prowadnice rolety wykonane są z aluminium, dzięki czemu są nie tylko trwałe, ale i energooszczędne.

Montaż na elewacji...

Kaseta i prowadnice rolety montowane są na elewacji budynku, po zewnętrznej stronie wnęki okiennej, dzięki czemu nie przesłaniają światła.

lub we wnęce okiennej.

Kaseta i prowadnice osadzane są we wnęce okiennej, przesłaniając częściowo górną część okna, dlatego ten system nie jest polecany dla niskich otworów okiennych.