Niestandardowe kształty
i rozmiary

Bramy segmentowe to bardzo dobre rozwiązanie dla budynków z niewielkim otworem garażowym. Często decydujemy się na gorsze rozwiązanie, czyli zamontowanie bramy uchylnej, a tymczasem brama segmentowa, dzięki rozwiązaniom technologicznym, może już być montowana w każdym budynku (zarówno starym jak i nowym) oraz w każdym garażu, nawet tym o najbardziej niestandardowych rozmiarach.

Co również ważne, do każdej bramy segmentowej można dobrać odpowiednią automatykę, dzięki czemu brama będzie wygodniejsza w użyciu. Dodatkowo uszczelnienie ramy na całym obwodzie zagwarantuje odpowiednią izolację termiczną.

Zabezpieczenia i osłony jakich potrzebujesz

Bramy segmentowe występują w trzech liniach produkcyjnych: Superior +42, Superior 42 oraz Smart 42. Dzięki temu możesz wybrać sobie taką strukturę, jaka Ci bardziej odpowiada - gładką satin lub chropowatą występującą w dwóch formach.

Po pierwsze bezpieczeństwo.

Bramę możesz wyposażyć w dodatkową ochronę przed włamaniem oraz zabezpieczyć się przed ewentualnymi obrażeniami. Oferujemy Ci osłonę szyn jezdnych, rolek, sprężyn naciągowych oraz umieszczonej z boku prowadnicy. Dzięki zabezpieczeniu tych elementów masz gwarancję, że nie przytrzaśniesz ani nie zranisz się w dłonie.