OKNO ENERGY

Niezawodne, energooszczędne, bezpieczne i trwałe.

Dzisiaj, kiedy koszty ogrzewania wciąż rosną, a świadomość ekologiczna jest coraz większa, domy powinny być nie tylko ciepłe, ale też – w miarę możliwości – energetycznie samowystarczalne.

Profil – do 80% oszczędności na ogrzewaniu*

Możesz nie rozumieć, co znaczy sześciokomorowy profil o głębokości zabudowy 84 milimetrów. Może ci nic nie mówić współczynnik przenikania Uw=0,78 (W/m2•K). Wystarczy, że wymiana okna może dać ci nawet do 80% oszczędności na ogrzewaniu.

*w porównaniu do okien starego typu.

Szyba – lepsze trzy niż dwie.

Bo szyba, chociaż niewidoczna, generuje widoczne oszczędności. Trzyszybowy pakiet o grubości 48 milimetrów i współczynniku przenikania ciepła Ug=0,5 (W/m2•K) to maksymalne zabezpieczenie mieszkania przed utratą ciepła.

Ciepła ramka w szybie, bo wykonana z tworzywa sztucznego, podwyższa energooszczędność produktu.Energy to okno, z którego jesteśmy szczególnie dumni - jest ciepłe i niezawodne.Specyfikacja techniczna

Profil
System 6-komorowy z szerokością zabudowy 84 mm (Deceuninck/Inoutic - Eforte) Uf=0,95 (W/m2·K). Profil bezołowiowy.

Szyba
Potrójny pakiet szybowy o grubości 48 mm ze współczynnikiem przenikania ciepła Ug=0,5 (W/m2·K). Dystansowa ramka międzyszybowa z tworzywa sztucznego (tzw. ciepła ramka). 

Okucia
TITAN AF: mikrowentylacja, grzybek obrotowy, podnośnik skrzydła, zaczep antywyważeniowy, blokada klamki.

Klamka
Klamka aluminiowa lub opcjonalnie klamka Hoppe Secustic. 

Kolory
Biały, ciemny dąb, złoty dąb, mahoń, czarny, antracyt, orzech, winchester oraz szeroka gama kolorów niestandardowych.