Drzwi balkonowe.
Jasno, ciepło, bezpiecznie

To nie tylko przejście na balkon czy taras.  To często ważny element dekoracyjny pomieszczenia.

Wszystko co ważne

Drzwi balkonowe Hensfort, tak jak okna, produkujemy w pięciu wariantach: Energy, Prestige, Leader,  Profit i Energy Aluclip. Sam zadecyduj, które z nich wybrać - dobierz ich klasę energetyczną i cenę.

A gdy brakuje miejsca...
... drzwi uchylno - przesuwne.

Do mniejszych powierzchni możesz też wybrać drzwi uchylno-przesuwne. To proste rozwiązanie do standardowych otworów balkonowych, kiedy nie potrzebujesz otwieranych obu skrzydeł.
Progi - łatwe wyjścia, komfortowe rozwiązania

Próg niski to rozwiązanie dla tych, dla których najważniejszy jest komfort. Wykonany jest z aluminium i jest pięknym przejściem między wnętrzem domu a tarasem.
Wysoki próg gwarantuje najlepszą termoizolację i  wodoszczelność.  Szczególnie polecamy w drzwiach z bezpośrednim wyjściem na taras czy do ogrodu.

SPRYTNE DODATKI

Zatrzask
Chcesz po wyjściu na balkon zamknąć drzwi, ale masz z tym problem? My mamy dla Ciebie rozwiązanie. Do drzwi balkonowych możemy zamontować pochwyty, które pozwalają zamykać i otwierać drzwi balkonowe z zewnątrz.

Hamulec w klamce.
To proste rozwiązanie pozwoli Ci zatrzymać drzwi  w wybranej pozycji. 

Obustronna klamka.
Bo przecież nic nie stoi na przeszkodzie, żeby klamka była również od zewnętrznej strony drzwi. Można ją wyposażyć w dodatkowy zamek. 


Poszerzenia
To element, którego nie widać, gdy już mieszkasz. Ale kiedy wstawiane są okna, a nie ma jeszcze wylewek, okna montowane są powyżej poziomu podłoża. Poszerzenia stanowią nie tylko stabilne oparcie okna do czasu wykonania wylewki, ale przede wszystkim stanowią izolację pozwalając uniknąć niepożądanych mostków termicznych.